JO&JOE Vienna

Hostel

Vídeň, RakouskoEuropaplatz 1/6, 1150

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 025 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 12 hostů
  • Až 96 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 025 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hostelu

JO&JOE Vienna se nachází v lokalitě Vídeň. Jídlo si lze připravit ve sdílené kuchyni.

„Margarethner Sandsteinmauer“ je ve vzdálenosti 1,5 km od hostelu. K místu „Museum of Contraception and Abortion“ je to 230 m. Na místě najdete kulečník, zahradu, terasu, bar a restauraci. V budově můžete využít výtah.

Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu. V některých pokojích máte výhled na zahradu.

V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi a recepce otevřená nepřetržitě. Elektromobil si můžete nabít přímo na místě. Parkování je k dispozici.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vídeňská1,1 km
House of the Sea1,1 km vzdušnou čarou
Schönbrunn2,9 km
Rakouský3,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hostel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Postel ve smíšeném společném pokoji pro 10 až 12 osob196 m²Lůžko na patrové posteli
Postel ve smíšeném společném pokoji pro 4 až 6 osob122 m²Lůžko na patrové posteli
Postel ve společném pokoji pro muže138 m²Lůžko na patrové posteli
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou217 m²2 × Samostatná postel
Třílůžkový pokoj s koupelnou319 m²3 × Samostatná postel
Zobrazit další (7)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Soukromý pokoj pro 4 osoby422 m²4 × Lůžko na patrové posteli
Private Bedroom for 6 people628 m²6 × Lůžko na patrové posteli
Private Bedroom for 8 people838 m²8 × Lůžko na patrové posteli
Soukromý pokoj pro 10 osob1060 m²10 × Lůžko na patrové posteli
Soukromý pokoj pro 12 osob1296 m²12 × Lůžko na patrové posteli
Postel v 6lůžkovém ženském společném pokoji128 m²Samostatná postel
Samostatná postel ve společném pokoji pro ženy160 m²Lůžko na patrové posteli
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte pokoje v hostelu JO&JOE Vienna. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace

Postel ve smíšeném společném pokoji pro 10 až 12 osob

▾

Postel ve smíšeném společném pokoji pro 4 až 6 osob

▾

Postel ve společném pokoji pro muže

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou

▾

Třílůžkový pokoj s koupelnou

▾

Soukromý pokoj pro 4 osoby

▾

Private Bedroom for 6 people

▾

Private Bedroom for 8 people

▾

Soukromý pokoj pro 10 osob

▾

Soukromý pokoj pro 12 osob

▾

Postel v 6lůžkovém ženském společném pokoji

▾

Samostatná postel ve společném pokoji pro ženy

▾

JO&JOE Vienna - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 16 let.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • chorvatština
  • italsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Wien Westbahnhof“ od ubytování „JO&JOE Vienna“?

Železniční stanice „Wien Westbahnhof“ se nachází 100 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Vídeň“ od ubytování „JO&JOE Vienna“?

Letiště Vídeň se nachází 19,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 3 751 recenzí hostů je 8,4/10 . Přečtěte si recenze hostelu JO&JOE Vienna nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování JO&JOE Vienna. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

JO&JOE Vienna - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 2★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 025 Kč
Typická cena
~2 602 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování 2★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 2★ nebo obdobné úrovně: 35

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 025 Kč
Typická cena
~1 992 Kč

Cena tohoto ubytování je blízko typické ceně této skupiny.

Ubytování 2★ nebo obdobné úrovně s barem: 6

Za podobnou cenu

~1 721 Kč – ~2 328 Kč

  • Porovnaná ubytování 125
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 39
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 8

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Pension Haus Sanz

9,4/10 ~2 122 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.