Hotel Schani Salon

Hotel

Wiedeń, AustriaMariahilfer Straße 58, 1070

  • Do 4 osób
  • Do 23 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~469 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Hotel Schani Salon?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Hotel Schani Salon znajduje się w miejscowości Wiedeń. Obiekt ma bar.

„Double Room "Smart City View"” oferuje 15 m² dla maksymalnie 2 osób. „Pokój czteroosobowy typu Smart Atelier” ma 23 m² i mieści do 4 osób. We wszystkich pokojach można korzystać z prywatnej łazienki i klimatyzacji.

Transfer lotniskowy jest dostępny za dodatkową opłatą. Do dyspozycji gości jest stacja ładowania samochodów elektrycznych. W tym hotelu możesz zostawić bagaż w przechowalni. Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi. Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Odległości do wybranych miejsc

Leopold Museum670 m
Biosphärenpark Wienerwald Kernzone Moosgraben7,3 km
Museum Moderner Kunst Stiftung Ludwig Wien690 m
People's Garden1,2 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Podróżujecie w kilka osób? „Pokój czteroosobowy typu Smart Atelier” pomieści do 4 osób.Zobacz szczegóły
  • Przyjeżdżasz autem elektrycznym? Na miejscu jest stacja ładowania.Zobacz szczegóły
  • Jeśli potrzebujesz zostawić bagaż, możesz skorzystać z przechowalni.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów

Double Room "Smart City View"

Pokój dwuosobowy typu Smart Atrium

Pokój czteroosobowy typu Smart Atelier

Smart Atrium Deluxe

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat

Zwierzęta

  • Informacja obiektu — język oryginału
  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Please note that the total amount will be charged to your credit card at 7:00 am on the day of arrival (except non-refundable bookings: these will be charged after booking).

Języki
  • niemiecki
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Hotel Schani Salon - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • transfer lotniskowy
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Hotel Schani Salon na mapie: Wiedeń

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Hotel Schani Salon?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czym różnią się pokoje w Hotel Schani Salon?

Double Room "Smart City View": do 2 osób; 15 m²; liczba sypialni: 1; duże łóżko (typu king-size). Pokój czteroosobowy typu Smart Atelier: do 4 osób; 23 m²; liczba sypialni: 1; rozkładana sofa, duże łóżko (typu king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Hotel Schani Salon oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Czy Hotel Schani Salon oferuje transfer lotniskowy i ile on kosztuje?

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.

Czy Hotel Schani Salon ma ładowarkę do samochodów elektrycznych?

Na miejscu jest stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Czy Wi-Fi w Hotel Schani Salon jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Hotel Schani Salon?

Double Room "Smart City View": klimatyzacja, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy Hotel Schani Salon ma windę?

W budynku jest winda.

Czy w Hotel Schani Salon można przechować bagaż?

Dostępna jest przechowalnia bagażu.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Hotel Schani Salon: jak wypada cena na tle hoteli w mieście Wiedeń?

Porównujemy cenę tego obiektu z hotelami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa hoteli jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: hotele 4★

Typowa cena: ~512 zł · ten obiekt: ~469 zł

Taniej niż 6 na 10 hoteli 4★ w tym mieście.

Porównane hotele 4★: 352

Ten sam standard i wyposażenie

Hotele 4★ z barem i z transferem lotniskowym: 48

Typowa cena: ~534 zł · ten obiekt: ~469 zł

Ten obiekt jest o 12% tańszy niż typowa cena tej grupy.

Za podobną cenę: ~398 zł – ~539 zł

  • Porównane obiekty: 134
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt: 71
  • Z basenem: 1
  • Ze śniadaniem: 19

Najwyżej oceniany w tej cenie: Apartments Wile Süd · 9,5 · ~436 zł

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.

Opinie o Hotel Schani Salon

Średnia ocena z 1 477 opinii gości to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Schani Salon. Dodaj swoją na sleephotelsvienna.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10