Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace

Bischoffgasse 14/32, 1120 Wiedeń, Austria

  • Do 10 osób
  • Powierzchnia: 110 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście obiektu Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace w miejscowości Wiedeń mają do dyspozycji klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz sprzęt do grillowania. Springer-Schlössl leży 420 m od obiektu. Do Biosphärenpark Wienerwald Kernzone Moosgraben jest 6,4 km.

Cały obiekt ma 110 m² i jedną sypialnię. Może w nim nocować maksymalnie dziesięć osób. Jedna sypialnia jest wyposażona w łóżko pojedyncze. Apartament ma kuchnię i pralkę. Na terenie obiektu można skorzystać z parkingu, tarasu i ogrodu.

Odległości do wybranych miejsc

Schönbrunner Gardens1,5 km
Rozarium1,5 km
Dworzec kolejowy Wien Westbahnhof2,9 km
Hala sportowa Wiener Stadthalle3,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 588 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • aneks kuchenny
  • kuchnia
  • balkon

10 osób110 m²aneks kuchenny

Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • przechowalnia bagażu
  • winda

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 200.00 EUR.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci od 0 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • HR
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace na mapie: Wiedeń

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 10 osób.

Czy Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace?

Obiekt znajduje się w miejscowości Wiedeń.

Jak daleko od obiektu „Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace” znajduje się Meidling Hauptstraße?

Meidling Hauptstraße znajduje się 500 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace” znajduje się najbliższe lotnisko?

Letisko M. R. Štefánika znajduje się 66,1 km od obiektu.

Opinie o Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Green Dream Apartment Vienna - 3 Bedrooms and Rooftop Terrace. Dodaj swoją na sleephotelsvienna.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10