Boutique Hotel Spiess & Spiess

Mezi nejlépe hodnocenými
Hotel

Vídeň, RakouskoHainburger Straße 19, 1030

Orientační cena za noc pro 2 osoby~7 332 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 47 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Wellness nebo spa

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~7 332 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Boutique Hotel Spiess & Spiess se nachází v lokalitě Vídeň. Hosté mohou využívat wellness centrum a saunu.

Všechny pokoje a apartmá mají klimatizaci, televizi a trezor. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu a fén. Nabízejí také rychlovarnou konvici a psací stůl. Balkon nebo terasa je v části nabízeného ubytování. Varná deska, kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnná trouba a lednice jsou v některých pokojích. Část nabízeného ubytování má výhled na zahradu.

Za letištní transfer se platí příplatek. Hosté mají Wi-Fi zdarma a mohou si nechat zavazadla v úschovně. Parkování je k dispozici.

Na místě najdete terasu a zahradu. Budova je vybavena výtahem. Ubytování a místo „Palais Rasumofsky“ dělí 370 m.

Vzdálenosti k vybraným místům

Palais Salm470 m vzdušnou čarou
Palais Sternberg490 m vzdušnou čarou
Konstantinhügel1,2 km vzdušnou čarou
Stadtwildnis1,3 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí225 m²1Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí335 m²1---
Jednolůžkový pokoj typu Standard s balkonem a výhledem do zahrady125 m²1Samostatná postel-Ano
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady335 m²1--Ano
Apartmá Junior s výhledem do zahrady440 m²2Lůžko na patrové posteli, Velká manželská postel (velikosti King)-Ano
Zobrazit další (5)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Apartmá s výhledem do zahrady447 m²2Velká manželská postel (velikosti King), 2 × Samostatná postel-Ano
Rodinné apartmá Junior445 m²1---
Dvoulůžkový pokoj Superior Deluxe s manželskou postelí235 m²1---
Family Room with Balcony or Terrace and Garden View435 m²1Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)-Ano
Studio s terasou125 m²1Samostatná postelAnoAno

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Přizpůsobte pokoje v ubytování Boutique Hotel Spiess & Spiess počtu hostů, ložnicím a požadovanému vybavení. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

▾

Jednolůžkový pokoj typu Standard s balkonem a výhledem do zahrady

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady

▾

Apartmá Junior s výhledem do zahrady

▾

Apartmá s výhledem do zahrady

▾

Rodinné apartmá Junior

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior Deluxe s manželskou postelí

▾

Family Room with Balcony or Terrace and Garden View

▾

Studio s terasou

▾

Boutique Hotel Spiess & Spiess - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let

Přistýlka - pro děti od 0 do 15 let

Přistýlka - pro děti od 16 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Pokud plánujete příjezd po 20:00, kontaktujte prosím ubytování předem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
  • rumunština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Letiště Vídeň“ od ubytování „Boutique Hotel Spiess & Spiess“?

Letiště Vídeň se nachází 16,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Boutique Hotel Spiess & Spiess“ vlek nebo lanovka?

Wakeboardlift Wien se nachází 3,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 355 recenzí hostů je 9,1/10 . Přečtěte si recenze hotelu Boutique Hotel Spiess & Spiess nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Boutique Hotel Spiess & Spiess. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Boutique Hotel Spiess & Spiess - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~7 332 Kč
Typická cena
~3 304 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 365

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~7 332 Kč
Typická cena
~4 249 Kč

Toto ubytování je o 73 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se snídaní a se zahradou: 22

Za podobnou cenu

~6 232 Kč – ~8 431 Kč

  • Porovnaná ubytování 36
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 13
  • S bazénem 2
  • Se snídaní 16

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Pension Sacher - Apartments am Stephansplatz

9,8/10 ~6 314 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.