B&B Hotel Wien-Hbf

Hotel

Vídeň, RakouskoBloch-Bauer-Promenade 5, 1100

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 068 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 19 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 068 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Ubytování B&B Hotel Wien-Hbf v lokalitě Vídeň nabízí televizi, klimatizaci a psací stůl ve všech pokojích. Ve všech máte k dispozici fén a vlastní koupelnu.

Hosté mohou použít výtah.

K místu „Waldmüllerpark“ je od ubytování 1,4 km. „Museum of Military History“ je 460 m od ubytování. Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků. Recepce je otevřená ve dne i v noci.

Vzdálenosti k vybraným místům

Belvedere2,3 km
Karlskirche3,4 km
Vídeňské3,5 km
Leopold Museum4,2 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí216 m²Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi216 m²2 × Samostatná postel
Třílůžkový pokoj319 m²3 × Samostatná postel
Rodinný pokoj419 m²Manželská postel, Lůžko na patrové posteli
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování B&B Hotel Wien-Hbf podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

▾

Třílůžkový pokoj

▾

Rodinný pokoj

▾

B&B Hotel Wien-Hbf - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Recepce 24 hodin denně
  • Výtah
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Na rezervace více než 9 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a poplatky.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Vienna Central Station“ od ubytování „B&B Hotel Wien-Hbf“?

Železniční stanice „Vienna Central Station“ se nachází 570 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Vídeň“ od ubytování „B&B Hotel Wien-Hbf“?

Letiště Vídeň se nachází 15,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 7 331 recenzí hostů je 8,6/10 . Přečtěte si recenze hotelu B&B Hotel Wien-Hbf nebo přidejte vlastní.

Michaela03 - 2026
7/10
★★★★☆

Poloha fajn a celkem klid, ale vybavení by mohlo být lepší. Postel moc malá na spaní, musel jsem dávat pozor, abych nespadl, což mi ovlivňovalo kvalitu spánku.

ℹ) Recenze B&B Hotel Wien-Hbf nevyjadřují stanovisko sleephotelsvienna.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

B&B Hotel Wien-Hbf - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 068 Kč
Typická cena
~2 565 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 295

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 068 Kč
Typická cena
~2 495 Kč

Toto ubytování je o 17 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s nepřetržitou recepcí a pro hosty s domácími mazlíčky: 32

Za podobnou cenu

~1 758 Kč – ~2 378 Kč

  • Porovnaná ubytování 136
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 37
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 6

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Pension Haus Sanz

9,4/10 ~2 122 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.